kutsikauudised / puppy news

Kollane labradoripesakond sündis 18.detsembril 2023. 
Otsime Bruno & Luna pesakonnast, koostööhuvilist ja armastavat, kodu kollasele emasele labradori retriiveri kutsikale.
Huvi korral kirjuta meile julgesti: pilleriin@pramentos.ee

Meil on selleks aastaks veel üks pesakonnaplaan, mustad/kollased kutsikad sünnivad aprilli alguses, täpsem info, kui kutsikad on sündinud.
Meil on olemas tulevasele pesakonnale ka ootelist, kui oled huvitatud meie tulevase pesakonna kutsikast, siis kirjuta meile julgesti: pilleriin@pramentos.ee

Meie kutsikad kasvavad üles koos meie pere ja teiste täiskasvanud koertega ning alates esimestest päevadest saab meie kutsikate tegemisi ja arengut jälgida ka läbi meie kenneli instagrami storyde. Harjutame kutsikaid juba varasest east ka küünte lõikusega, kõrvade ja hammaste vaatamisega jm ning erinevate koduste helidega. Lisaks õpetame neid juba varakult toas puhtust pidama ja õues käima. Pesakonna vanematele on tehtud kõik vajalikud terviseuuringud, nad on terved, väga hea iseloomuga, ilusad, sõbralikud ja aktiivsed labradorid. Loovutuse hetkeks on kutsikad saanud korduvalt ussirohtu, on kiibistatud ja saanud oma esimese vaktsiini, lisaks omavad kõik kutsikad EU veterinaarpassi ja Eesti Kennelliidu (FCI) tõutunnistust. Koju minnes saavad kutsikad kaasa kutsikajuhendi, ostu-müügilepingu ja kõigil kutsikatel on teostatud ka enne koju minemist ülevaatus loomaarsti poolt ning neil on ka sellekohane tõend. Lisaks on kutsikapakis veel mänguasi, pakk toitu paariks päevaks jm. Kui oled meie kenneli kutsikast huvitatud, siis palun võta minuga julgesti ühendust! Saada mulle e-mail ning tutvusta veidi ennast/oma pere, varasemaid kokkupuuteid labradoridega ja koertega üldisemalt. Lisaks oleks tore, kui kirjutaksid ka oma ootustest/plaanidest uue tulevase sõbraga ning sellest kus ja kuidas ta elama hakkab. Lisaks otsime alati ka ühele-kahele kutsikale pesakonnast kaasomandiperet, kui oleksid sellest huvitatud, siis anna ka sellest teada! Meil on tulevasele pesakonnale olemas ootelist, kuhu kõik huvilised lisame, kuid enne kutsika broneerimist, ootan alati peresid külla, et nendega pikemalt ja põhjalikumalt tutvuda ja suhelda. Minu jaoks on oluline, et mul tekib usalduslik side perega, kus meie kasvandik elama hakkab, kuid sama oluline on see, et uus tulevane pere usaldaks ka mind, oma tulevase koera kasvatajat! Lisaks soovin anda endast parima, et kutsikas just Sinu perega sobib! 

Olen alati oma kasvandike jaoks olemas, rõõmus ja mures ning elan nende tegemistele kaasa! 

meie eelmised pesakonnad / our previous litters
Bruno x Luna_kodukas
BLUE TOPAZ litter
SPRING litter
Jamie x Tessa_fb
GALAXY litter
Bolo x Ragazza_fb
BOTH litter
Ruttis x Ragazza_final_small
DIAMOND litter